Účinné cviky na břicho

Léto se blíží a potřebujete zpevnit bříško do plavek? Která žena ne. Každý muž ocení krásnou postavu ženy. Ale zase ne nadarmo se říká, sto lidí, sto chutí. Je tu také spousta mužů, kteří milují plnější tvary ženy. Jak se říká, ať je ženu za co chytnout. Každopádně jestli patříte k těm, které chtějí mít sexy postavu do plavek, tak určitě zapracujte na svém bříšku. Nejznámějším cvikem na břišní svaly jsou tzv. sklapovačky. Každý je zná, každý je musel cvičit ve škole, minimálně jednou jste je cvičila. Je to dřina a hlavně největším rizikem je, že při nesprávném provádění cviku můžou přijít bolesti zad.

V případě vysoké bolesti v zádech, můžete zvolit tejpy. Tejpy jsou bavlněné lepící pásky, které můžete nosit i po několik dnů a také jej na sobě můžete ponechat při koupání a umývání. Je velice odolná proti vodě a jakémukoli tělesnému pohybu, který by mohl způsobit odlepení této pásky. Tato páska se prodává v několika barevném provedení. Další výhodou je, že tato páska nelze vidět pod oblečením. Tato páska odstraňuje svalovou nerovnost, snižuje bolesti a zlepšuje funkci kloubů a činnost svalů, zlepšuje výkon při sportu, pomáhá předcházet poranění, chrání v době hojení.

Tejpů je spousta druhů. Kinezio tejp se prodává ve všech různých barvách. Jeho vlastnosti jsou odbourání bolesti a fixace postiženého místa. Jeho struktura je z bavlny a lepidlo, které obsahuje pro držení pásky na těle, neobsahuje žádné škodlivé látky. Působí velice pevně a je odolný vůči vodě a potu při zvýšené fyzické námaze. Jeho cena není vysoká, dá se sehnat i na internetu. Najdete spoustu internetových portálů, které nabízí tento produkt ve svých E-shopech.

 

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.